aSAY Group

aSAY

Müşterilerinin güveninden aldığı güç ile yükselen değer olmaya devam edecektir!

aSAY Value Added Distributor

aSAY VAD
Kültürümüzde bulunan iyicil sektörlere yatırım yapmanın en güzel yansımalarından birisi de Katma Değerli Distribüsyon/Dağıtım kanalımız aSAY VAD’dır.

aSAY VAD; grup şirketlerinden gelen birikim ve çözümsel yaklaşım kültürü sayesinde; müşterilerimizin hayatlarını kolaylaştıracak ve yaşam tarzlarına uygun bir ortam yaratabilmek amacıyla kullanılan Akıllı Ev ve Otomasyon Teknolojileri ürünlerinin yanı sıra, çözümleri bütünleştirilmiş olan tamamlayıcı ürünlerin distribütörlük ve temsilciliklerini yürütmektedir.

Türkiye, Türk Cumhuriyetleri ve Orta Doğu ülkeleri gibi yaygın coğrafyada temsilciliğini yaptığımız marka ve üreticilerin, o coğrafyanın kültür ve yaşam tarzına uygun çözümlerin müşterilerimizin memnuniyetle kullanmasını sağlamak amacıyla kurulmuş olan bayi ağımız, yetkin personel yapısı ve üst düzey müşteri memnuniyet ilkesi ile gün geçtikçe daha da güçlenerek büyümektedir.

Uzmanlaşmış kadromuz ve yaygın bayi yapımız ile müşterilerimize kendi yaşam tarzlarına ve kişisel zevklerine uygun çözümler üreterek hayatlarını kolaylaştırırken, tüm müşterilerimize 7 x 24 kaliteli hizmet almanın keyfini büyük mutlulukla yaşatıyoruz.

Akıllı Ev ve Otomasyon sistemlerinin bir lüks olmaktan ziyade gereksinim olmaya başladığı günümüz koşullarında, enerji verimliliği sağlayan çözümlerimiz, müşterilerimizin seçimlerinde tercih sebebi olmaktadır.

Markalarımız

HDL