aSAY Group

aSAY

Müşterilerinin güveninden aldığı güç ile yükselen değer olmaya devam edecektir!

aSAY Energy

aSAY

aSAY Energy, ASAY Grup şirketlerinin yeni nesil teknoloji yatırımlarından biridir. Akıllı Elektrik Şebeke Mimarileri ve Katma Değerli Servisleri üzerine odaklanarak , dağıtım şirketlerinin ihtiyaç duyduğu çözümleri anahtar teslim sunmak üzere yapılanmış ve bu yönde uzmanlaşmıştır.

aSAY Energy; grup şirketlerinden gelen enformasyon teknolojileri birikimi ve çözümsel yaklaşım kültürü sayesinde; uygulamanın yapıldığı coğrafyaya, sosyopolitik koşullara bakarak, kendine özgü özellikler taşıyan ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamanın da ötesinde, kendilerine değer katan çözümler sunmaktadır.

Uzmanlaşmış kadromuz ile aynı çevrede yaşadığımız, aynı kültürü paylaştığımız ve yerel bir yatırım olarak, müşterilerimiz olan dağıtım şirketlerine terzi usulü çözümler üretebilme konforunu yaşarken, uluslararası projelerimizde yatırım ortaklıklarımız ile lokal çözümler üreterek, tüm müşterilerimize 7 x 24 kaliteli hizmet almanın keyfini büyük mutlulukla yaşatıyoruz.

Enerji ve çevre bilincinin yanı sıra, birincil ilkemiz ülke değerlerimizi korumak ve ülkemizi temsil ettiğimiz uluslararası platformlarda özel çözümler noktası olmaktır.

www.asayenerji.com